Contact

Capra Advocaten heeft jarenlange ervaring met het ambtenarenrecht en het arbeidsrecht. Als geen ander kunnen wij u bijstaan in de transitie van het ambtenarenrecht naar het arbeidsrecht. Heeft u vragen over wat de invoering van de Wnra betekent voor uw organisatie? Wilt u informatie over de cursussen die Capra Advocaten organiseert? Bent u op zoek naar praktische oplossingen? Neem dan contact op met ons.

Aanvraag meer informatie

Klik op een tabblad naar keuze en verstuur uw aanvraag of verzoek in.

Geslacht ManVrouw

Geslacht ManVrouw

Geslacht ManVrouw

Geslacht ManVrouw

Onze specialisten

Heeft u vragen over dit dossier of de mogelijke gevolgen van de normalisering van het ambtenarenrecht voor uw organisatie? Neem dan contact op met ons.

Marion Kolijn

Marion Kolijn-van de Merwe

Vestiging Zwolle
038 423 54 14
06 42 79 89 96
m.kolijn@capra.nl

Jacobien Frederix

Jacobien Frederix-Gianotten

Vestiging ‘s-Gravenhage
070 364 81 02
06 18 50 10 69
j.frederix@capra.nl

Bart Jeroen Boiten

Bart Jeroen Boiten

Vestiging Zwolle
038 423 54 14
06 48 18 15 94
b.j.boiten@capra.nl

Jos de Roover

Jos de Roover

Vestiging ‘s-Hertogenbosch
073-613 13 45
06 41 66 02 66
j.deroover@capra.nl

Marie-Thérèse Berns

Marie-Thérèse Berns

Vestiging ‘s-Hertogenbosch
073 613 13 45
06 18 50 10 56
m.t.berns@capra.nl

Luc Janssen

Luc Janssen

Vestiging Maastricht
043 76 00 600
06 43 87 10 75
l.janssen@capra.nl

Eliza Christiaansen

Eliza Christiaansen

Vestiging ‘s-Gravenhage
070 36 48 102
06 42 55 06 80
E.Christiaansen@capra.nl

Vestigingen

Vestiging ‘s-Gravenhage

Laan Copes van Cattenburch 56
2585 GC ‘s-Gravenhage
Telefoon 070-364 81 02
Fax 070-361 78 47
s-gravenhage@capra.nl
Kvk nr. 27333997

Vestiging ‘s-Hertogenbosch

Bastion Vught 1
5211 CZ ‘s-Hertogenbosch
Postbus 11078
5200 EB ‘s-Hertogenbosch
Telefoon 073-613 13 45
Fax 073-614 82 16
s-hertogenbosch@capra.nl

Vestiging Zwolle

Terborchstraat 12
8011 GG Zwolle
Telefoon 038-423 54 14
Fax 038-423 47 84
zwolle@capra.nl

Vestiging Maastricht

Spoorweglaan 7
6221 BS Maastricht
Telefoon 043-760 06 00
Fax 043-760 06 09
maastricht@capra.nl

Vestiging Zwolle

Terborchstraat 12
8011 GG Zwolle
Telefoon 038-423 54 14
Fax 038-423 47 84
zwolle@capra.nl

Vestiging Maastricht

Spoorweglaan 7
6221 BS Maastricht
Telefoon 043-760 06 00
Fax 043-760 06 09
maastricht@capra.nl

Het nieuwe arbeidsrecht in de publieke sector

Uitgave bij het symposium ter gelegenheid van het 90-jarig jubileum van Capra Advocaten

Blijf op de hoogte

Ontvang automatisch onze laatste updates van dit dossier per e-mail. Meld u nu eenvoudig aan.

CONTACT

Vestiging Den Haag
Laan Copes van Cattenburch 56
2585 GC ‘s-Gravenhage
Telefoon 070-364 81 02
Fax 070-361 78 47
s-gravenhage@capra.nl
Kvk nr. 27333997

Vestiging ‘s-Hertogenbosch
Bastion Vught 1
5211 CZ ‘s-Hertogenbosch
Postbus 11078
5200 EB ‘s-Hertogenbosch
Telefoon 073-613 13 45
Fax 073-614 82 16
s-hertogenbosch@capra.nl

Vestiging Zwolle
Terborchstraat 12
8011 GG Zwolle
Telefoon 038-423 54 14
Fax 038-423 47 84
zwolle@capra.nl

Vestiging Maastricht
Spoorweglaan 7
6221 BS Maastricht
Telefoon 043-7 600 600
Fax 043-760 06 09
maastricht@capra.nl

Geslacht ManVrouw